Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Igavene noorus”

Vaid Saaremaa väiketootjate toodangut sisaldav kinkekomplekt “Igavene noorus” sobib igas vanuses täiskasvanule. Maitsesta tee mahemeega, ampsa peale Kuressaare pagariäri Vanalinna tatraküpsiseid ja joo peale üks värskendab terviseshot. Mis on igavese nooruse saladus? Hea toit!

Kinkekomplekt “Igavene noorus” sisaldab:
Aadama talu Mahe mesi 370 g
ByMummi Igavese nooruse teesegu 20 g
Vanalinna kohviku tatra-šokolaadiküpsised 150 g
Ingveri-mee-sidruni tervisehot 60 ml
Komplekt “Igavene noorus” on pakitud naturaalsesse aknaga pappkarpi, täidetud puidukiuga.

Saaremaa ettevõtte ByMummi igavese nooruse tee on meeldiva maitse ja aroomiga taimetee. Tee toetab organismi kaitsevõimet ja tugevdab immuunsüsteemi. ByMummi teed kasvatatakse ökoloogiliselt puhtalt. Metsataimed on korjatud kontrollitud mahealadelt.

Aadama talu mahe mesi – Suviselt kuldne vedel mahemesi, mis on korjatud nii niitudelt kui metsadest kaheksast erinevast külast endise Mustajala valla aladelt. Peamised korjetaimed on metsvaarikas, valge ristik, mustikas, pohl, võilill, ussikeel ja valge mesikas. Piirkonnale iseloomulik taimestik annab meele omapärase tumeda tooni.

Kuressaare pagariäri ja kohviku Vanalinna piparkoogid, küpsised ja küpsetised on tuntud oma headuses üle kogu Saaremaa! Vanalinna kohviku tooted on head kinkimiseks ja ka koju laua peale panemiseks! Lisa oma kingikotti just Saaremaal valmistatud käsitööküpsetised.

Ingveri-mee-sidruni terviseshot on valmistatud külmpressitud mahladest ja õunasiidriäädikast ja meest. Sobib tarvitada shotina, lahjendada mulliveega või lisada kokteilidesse (smuutisse). Toode on välja töötatud koostöös TalTech teadlastega. Valmistatud Saaremaal.

33.00 

Laost otsas