Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Kena”

Saaremaal on kena keik! Ka siit kinkekomplektist leiad nii Saaremaa kohviku Vanalinna kui ka mandril toimetavate väiketootjate maitsvaid tooteid. Suurepärane üllatus igale toidunautijale!

Kinkekomplekt “Kena” sisaldab:
Astelpaju-vaarika & ingveri alkoholivaba mullijook Switchel 750 ml
Andre Farm juust Prima Old 200-250 g
Treppoja Sahver Vaarika-mustsõstra vürtsmoos 180 g
Vanalinna kohviku piparkoogid šokolaadiga 150 g
Kinkekomplekt “Kena” on pakendatud suurde musta aknaga karpi, täidetud heinapõhuga.

PS. Võimalik on juurde tellida personaliseeritud sõnumi või logoga piparkook või küpsis. Selleks küsi pakkumist info@niigift.ee Siin väljatoodud hind piparkooki ei sisalda.

Astelpaju-vaarika-ingveri Switchel on kauni disainiga ning suurepärase maitsega kihisev jook, mis sobib kui valatult alkoholivabaks värskendavaks peojoogiks. Efektne pudelidisain ning joogi roosakas värvus löövad iga peolaua särama! Soovitame tarvitada jahutatult.

Andre Farm Prima OLD on tõestus parmesani tüüpi juustu võimalikkusest Eestis. Kaksteist kuud laagerdumist annab juustule tugevama juustu ning lõhna- ja maitsenüansse. Struktuurilt ja maitselt meenutab parmesani tüüpi juustu, mureneb. Maitses koorepumat, pähklisus. Pikk koorene järelmaitse.

Treppoja Sahvri lemmikmarjadele vaarikale ja mustsõstrale lisab särtsu tuline tšilli ja maitsekust kaneel. Tulemuseks magus ja iseloomukas vürtsmoos. Vürtsmoos sobib ühtviisi hästi nii magusatele kookidele, šokolaadile, jäätisele, tortidele kui ka soolastele hõrgutistele: loomalihale, maksale, ulukilihale. Üllatava maitseelamuse saab pasteedile lisades või hommikusele praemunale seltsiks pakkudes. Ja muidugi väga hea juustumoos!

Kuressaare pagariäri ja kohviku Vanalinna piparkoogid, küpsised ja küpsetised on tuntud oma headuses üle kogu Saaremaa! Vanalinna kohviku tooted on head kinkimiseks ja ka koju laua peale panemiseks!

35.00 

Laost otsas