Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Mocktail Kit Vol 2”

Kinkekomplektist “Mocktail Kit Vol 2” leiad nii mokteilide valmistamiseks vajaliku kui ka natukene käsitööd. Ka maiasmokad leiavad karbist maitsva suutäie.

Kinkekomplekt “Mocktail Kit Vol 2” sisaldab:
Passioni Shrub joogipõhi 500 ml
Sutu Straws pilliroost joogikõrred 4 tk
Haage karboniseeritud mineraalvesi 330 ml
Ecomari Mari ja šokolaad 100 g
Jõulukrooni meisterdamise komplekt
Pakendatud naturaalsesse pruuni sangaga kinkekarpi, täidetud heinakiuga.

NB! Hind ei sisalda personaliseeritud piparkooki! Soovi korral on kinkekomplekti võimalik lisada ettevõtte logo või hea sõnumiga piparkooke. Piparkook on kas ristküliku-, ruudu- või südamekujuline.

12 väikesest pillirookõrrest, nöörist ja kaunistusest saad teha päris oma pilliroost jõuluehte. Jõulukrooni valmistamine sobib alates 5-aastastele lastele, kuid pakub meisterdamisrõõmu ka täiskasvanutele. Pakis olevad kõrred on SUCKÕRSi kõrretootmise jääkidest.

Mõnusalt troopiline passioni ja piparmündi maitsega Shrub istub kui valatult igasse kokteili ja mocktail’i. Tegu on maitsva joogipõhjaga, mis ei sea kokteilimeistritele piire! See on ideaalne nii alkoholivabadesse kui ka pisut kangematesse kraadiga kokteilidesse. Toode on sobilik ka veganitele.

Ecomari efektne kinkepakend on värviküllane ning maitseüllatuslik. Siin koosluses on kõik Ecomari parimad šokolaadimaitsed: tikker, rabarber ning mustsõstar šokolaadis. Lisaks ilmestavad pakendit kirgaspunane jõhvikas ning kuldkollane ebaküdoonia.

Sutu Straws 4-pakk on ilus ja kompaktne, kerge kotti libistada. Kõik 4-paki kõrred on korduvkasutatavad ja käsitsi valitud, et tagada parim võimalik kvaliteet. Pakk sisaldab puhastusharjakest, mis teeb toote loodusesõbra tõeliseks lemmikuks.

Haage mulliga looduslik mineraalvesi sobib suurepäraselt nii toidu kui veini kõrvale, aidates nende maitsetel särada. Minimalistlikus pudelis vesi jõuab sinuni puutumatul kujul Lõuna-Eesti maapõue sügavusest, et värskendada ja varustada sind mineraalidega.

44.00 

Laost otsas