Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Mocktail Kit”

Mõnus mokteilide valmistamise kinkekomplekt ootab maitserännakule! Joogipõhjadega on kokteilide valmistamine imelihtne ja saad tunda end kui tõeline miksoloog.

Kinkekomplekt “Mocktail Kit” sisaldab:
Passioni Shrub joogipõhi 500 ml
Sutu Straws pilliroost joogikõrred 4 tk
Haage karboniseeritud mineraalvesi 330 ml
Ecomari Mari ja šokolaad 100 g
Kinkekomplekt “Mocktail Kit” on pakendatud naturaalsesse sangaga kinkekarpi, täidetud tehispuidukiuga.

Mõnusalt troopiline passioni ja piparmündi maitsega Shrub istub kui valatult igasse kokteili ja mocktail’i. Tegu on maitsva joogipõhjaga, mis ei sea kokteilimeistritele piire! See on ideaalne nii alkoholivabadesse kui ka pisut kangematesse kraadiga kokteilidesse. Toode on sobilik ka veganitele.

Ecomari efektne kinkepakend on värviküllane ning maitseüllatuslik. Siin koosluses on kõik Ecomari parimad šokolaadimaitsed: tikker, rabarber ning mustsõstar šokolaadis. Lisaks ilmestavad pakendit kirgaspunane jõhvikas ning kuldkollane ebaküdoonia.

Sutu Straws 4-pakk on ilus ja kompaktne, kerge kotti libistada. Kõik 4-paki kõrred on korduvkasutatavad ja käsitsi valitud, et tagada parim võimalik kvaliteet. Pakk sisaldab puhastusharjakest, mis teeb toote loodusesõbra tõeliseks lemmikuks.

Haage mulliga looduslik mineraalvesi sobib suurepäraselt nii toidu kui veini kõrvale, aidates nende maitsetel särada. Minimalistlikus pudelis vesi jõuab sinuni puutumatul kujul Lõuna-Eesti maapõue sügavusest, et värskendada ja varustada sind mineraalidega.

40.00 

Laost otsas