Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Murakas”

Kaunis kinkekomplekt “Murakas” hea ja paremaga kutsub sind oma lähedasi, kolleege ning sõpru üllatama. Selle kinkekomplekti märksõna on “murakas” ja kõik sellega hästi kokkuminev.

Kinkekomplekt “Murakas” sisaldab:
Passioni-muraka alkoholivaba mullijook Switchel 750 ml
Andre Farm Andre Excellent 18 kuud juust 200-250 g
Vanalinna kohviku soolapulgad rosmariiniga 150 g
Treppoja Sahver Murakamoos 150 g
Pakendatud naturaalsesse sangaga pappkarpi, täidetud heinapõhuga.

Treppoja Sahvri mesiselt magus murakamoos sobib igale poole: juustule, jäätisele, pannkoogile. Ja nagu juustusõpradel kombeks öelda, on murakas kõikide juustude lemmikmari! Taevalik kooslus muidugi praejuustuga!

Kuressaare pagariäri ja kohviku Vanalinna piparkoogid, küpsised ja küpsetised on tuntud oma headuses üle kogu Saaremaa! Vanalinna kohviku tooted on head kinkimiseks ja ka koju laua peale panemiseks! Lisa oma kingikotti just Saaremaal valmistatud käsitööküpsetised.

Saaremaa Passioni-muraka Switchel on kauni disainiga ning suurepärase maitsega kihisev jook, mis sobib kui valatult alkoholivabaks värskendavaks peojoogiks. Efektne pudelidisain ning joogi päikseline korrane värvus löövad iga peolaua särama! Soovitame tarvitada jahutatult.

Andre Farm juust Andre Excellent 18 kuud, on kaua tehtud kaunikene. Hää kaaslane inimesele, kes ootab üllatusi ja tugevaid maitseid. Tema retsept on eriline ja iseloom hakkab ilmuma alles peale pikka laagerdust – päevad täis hoolitsust, keeramist ja küpsemist. Maitse on tugev, tunda nahkset nooti. Pikk koorene järelmaitse. Suured krõmpsuvad kristallid. Laagerdunud vähemalt 18 kuud.

37.00 

Laost otsas