Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Nautleja”

Ideaalne kingitus inimesele, kes armastab naudinguid. “Nautleja” kingikomplektis on nii tervist turgutav tee, multifunktsionaalne Shrub kui ka väike maius jõudehetkedeks. Kõik tooted on valmistatud Saaremaal.

Kinkekomplekt “Nautleja” sisaldab:
Ingveri-mee-sidruni Shrub 500ml
ByMummi “Tugeva tervise” teesegu 20g
MoMari kadakamarmelaad tumedas šokolaadis 65g
Kinkekomplekt saabub pruunis papp-karbis, sisu on täidetud tehisheinaga.

Ingveri-mee-sidruni Shrub on suurepärane joogipõhi, mis sobib hästi nii värskendava ja energiat andva alkoholivaba kui ka kraadiga kokteili valmistamiseks. Samuti on Shrubist meeldiv valmistada soojendav tee või võtta lihtsalt lahjendamata kujul shotina.

Shrub on valmistatud ingveri- ja sidrunitoormahlast, meest (ei ole lisatud muid suhkruid), õunasiidriäädikast ning rosmariinist. Toode on kuumutamata, seetõttu säilivad seal vajalikud vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid.

ByMummi “Tugeva tervise” teesegust saab endale valmistada mõnusalt maheda maitsega ning meeleolu turgutavat teed. Tee koostisosad on piparmünt, saialill, kibuvits, rukkilill ja põdrakanep. Tee on üdini looduslik, kuhu ei ole lisatud maitse- ega lõhnaaineid.

MoMari kadakamarmelaad tumedas šokolaadis – Karbis on 4 tumeda šokolaadiga kaetud kadakamarmelaadi kommi. Tegu on käsitöötootega ja partiid võivad pisut erineda. Vegantoode.

44.00 

Laost otsas