Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Talu Toit 2023 parimad”

Igal aastal valib Eestimaa Talupidajate Keskliit välja parimad talutoidud. Mõiste talutoit alla mahuvad nii talus toodetud põllumajandussaadused, toiduained kui ka nende töötlemisel saadud valmistoidud. Kinkekomplektis “Talu Toit 2023 parimad” on ära toodud 2023. aasta auhinnatud tooted.

Kinkekomplekt “Talu Toit 2023 parimad” sisaldab:
Passioni Shrub joogipõhi 500 ml (Parim mittealkohoolne jook)
Meemeistrid DUO mesi astelpaju ja musta sõstraga 220 g (Parim maius)
Andre Farm Andre Excellent V.O juust 200-250 g (Parim juust)
Komplekt “Talu Toit 2023 parimad” on pakitud naturaalsesse aknaga kinkekarpi, täidetud heinapõhuga.

Mõnusalt troopiline passioni ja piparmündi maitsega Shrub istub kui valatult igasse kokteili ja mocktail’i. Tegu on maitsva joogipõhjaga, mis ei sea kokteilimeistritele piire! See on ideaalne nii alkoholivabadesse kui ka pisut kangematesse kraadiga kokteilidesse. Toode on sobilik ka veganitele.

Kaks Meemeistrid klientide eriilmelist lemmikut kõrvuti ühes purgis on samaaegselt ülimaitsev ja kaunis. Astelpaju annab hapukuse, mustsõstar lisab magusust. Miks on see mesi vastupandamatu? Sest, et iga lusikatäis on kordumatu maitsega – kord rohkem astelpaju, siis jälle rohkem musta sõstart.

Andre Excellent V.O juust on väga kaua tehtud väga kaunikene. Hää kaaslane inimesele, kes ootab üllatusi ja tugevaid maitseid. Excellent juustu retsept on eriline ja iseloom hakkab ilmuma alles peale pikka laagerdust – päevad täis hoolitsust, keeramist ja küpsemist. Maitse on tugev, tunda on nahkset nooti, metsaaluse samblikku. Pikk koorene järelmaitse. Suured krõmpsuvad kristallid. Laagerdunud vähemalt 36 kuud. Maitseelamused pikima laagerdusajaga juustustest Eestis!

46.00 

Laost otsas