Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Tugev tervis”

Kinkekomplekt “Tugev tervis” on mõeldud endast hoolivale inimesele, kes teab, et ta väärib ning vajab keha eest hoolitsemist. Kõik kinkekomplektis sisalduvad tooted on toodetud Saaremaal.

Kinkekomplekt “Tugev tervis” sisaldab:
Mustsõstra-piparmündi Shrub 500ml
ByMummi “Tugeva tervise” teesegu 20g
Aadama talu mahe mesi 370g
Pakitud kaunisse pruuni pappkarpi.

Mustsõstra-piparmündi Shrub on suurepärane joogipõhi, mis sobib hästi nii värskendava ja energiat andva alkoholivaba kui ka kraadiga kokteili valmistamiseks. Samuti on Shrubist meeldiv valmistada soojendav tee või võtta lihtsalt lahjendamata kujul shotina.

Shrub on valmistatud külmpressitud mahladest (mustsõstra, sidruni, laimi, ingveri, piparmündi), Muhumaa meest ja õunasiidriäädikast. Sutsuke on lisatud ka piparmündi ekstrakti. Toode on kuumutamata, seetõttu säilivad seal vajalikud vitamiinid, mineraalid ja antioksüdandid.

ByMummi “Tugeva tervise” teesegust saab endale valmistada mõnusalt maheda maitsega ning meeleolu turgutavat teed. Tee koostisosad on piparmünt, saialill, kibuvits, rukkilill ja põdrakanep. Tee on üdini looduslik, kuhu ei ole lisatud maitse- ega lõhnaaineid.

Aadama talu mahe mesi – Suviselt kuldne vedel mahemesi, mis on korjatud nii niitudelt kui metsadest kaheksast erinevast külast endise Mustajala valla aladelt. Peamised korjetaimed on metsvaarikas, valge ristik, mustikas, pohl, võilill, ussikeel ja valge mesikas. Piirkonnale iseloomulik taimestik annab meele omapärase tumeda tooni.

45.00 

Laost otsas