Sinu ettevõtte logo või sõnumiga

Kinkekomplekt “Umami”

Umami on sõna, mis on meile üle võetud Jaapani kultuurist. Sõnaga umami tähistatakse inimeste viiendat maitsemeelt. Ja kust seda maitsemeelt see kinkekomplekt hellitabki. Siit leiad pikantseid juustumaitseid, saad suu magusaks šokolaadiga ning kõige peale veel värskendav mullijook!

Kinkekomplekt “Umami” sisaldab:
Astelpaju-vaarika & ingveri alkoholivaba mullijook Switchel 750 ml
Andre Farm juust Prima Old 200-250 g
Ecomari Marjad šokolaadis 100 g
Treppoja Sahver Vaarika-mustsõstra vürtsmoos 180 g
Kinkekomplekt on pakendatud suurde musta aknaga kinkekarpi, sisuks naturaalne puitkiud.

Astelpaju-vaarika-ingveri Switchel on kauni disainiga ning suurepärase maitsega kihisev jook, mis sobib kui valatult alkoholivabaks värskendavaks peojoogiks. Efektne pudelidisain ning joogi roosakas värvus löövad iga peolaua särama! Soovitame tarvitada jahutatult.

Andre Farm Prima OLD on tõestus parmesani tüüpi juustu võimalikkusest Eestis. Kaksteist kuud laagerdumist annab juustule tugevama juustu ning lõhna- ja maitsenüansse. Struktuurilt ja maitselt meenutab parmesani tüüpi juustu, mureneb. Maitses koorepumat, pähklisus. Pikk koorene järelmaitse.

Ecomari efektne kinkepakend on värviküllane ning maitseüllatuslik. Siin koosluses on kõik Ecomari parimad šokolaadimaitsed: tikker, rabarber ning mustsõstar šokolaadis. Lisaks ilmestavad pakendit kirgaspunane jõhvikas ning kuldkollane ebaküdoonia.

Treppoja Sahvri lemmikmarjadele vaarikale ja must sõstrale lisab särtsu tuline tšilli ja maitsekust kaneel. Tulemuseks magus ja iseloomukas vürtsmoos. Vürtsmoos sobib ühtviisi hästi nii magusatele kookidele, šokolaadile, jäätisele, tortidele kui ka soolastele hõrgutistele: loomalihale, maksale, ulukilihale. Üllatava maitseelamuse saab pasteedile lisades või hommikusele praemunale seltsiks pakkudes. Ja muidugi väga hea juustumoos!

35.00 

Laost otsas